i

Používáme cookies, které nám umožňují personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Brouzdáním na tomto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Jsme tu pro Vás: +420 467 467 467 | Po - Pá 7:00 - 20:00 | So 8:00 - 16:00

Vydělávejte s námi

Jak na to? Je to jednoduché! Stačí, když na své stránky umístíte některý z aktuálních bannerů modino.cz a my vám vyplatíme provizi za každého zákazníka, který přijde z vašich stránek k nám a cokoli si u nás objedná. 

Chci se stát partnerem (ještě nejsem registrován v síti CJ.com)

Chci spolupracovat (již mám registraci v CJ.com)

  • Proč na své stránky umístit zrovna banner modino.cz?

Modino.cz nabízí nejnovější trendy dámské módy z Francie a Španělska. Víme, co mají ženy rády a co se nosí. Samozřejmostí je bezproblémové vrácení/výměna zboží a doprava zdarma ke všem objednávkám nad 1500Kč. Po celé ČR nabízíme více než 400 odběrných míst. Nabízíme vám zajímavou odměnu 7% z každé uskutečněné objednávky.

  • Výplata odměny každý měsíc!

Odměny jsou vypláceny každý měsíc, při splnění podmínek výplaty odměn v síti CJ. 

  • Bannery si vybíráte sami!

Je zcela na vás, jaký banner z naší aktuální nabídky si vyberete. Nic vám nediktujeme, vy nejlépe víte, jaký formát a obsah se na váš web hodí. 

  • Jak mi banner zajistí odměnu?

Banner, který si vyberete, bude obsahovat unikátní odkaz, který identifikuje, že návštěvník přišel právě z vaší stránky. Přesný systém společnosti CJ.com je dále schopen návštěvníka sledovat až do okamžiku dokončení objednávky. V tu chvíli vám automaticky přičte provizi.
Aktuální výši vaší odměny můžete po registraci sledovat po přihlášení ke svému účtu v CJ.com

 

Jak se stát partnerem?

1- Zaregistrujte se zde.

2- Přímo v rozhraní CJ.com si vyberete bannery, které se vám nejvíce zamlouvají.

3- Bannery pak vložíte do stránky a můžete začít inkasovat provize.

 

  • Doplňkové informace

Platnost cookie 30 dní (provize získáte ze všech nákupů, které zákazník učiní v následujících 30 dnech od doby, kdy klikl na reklamu na vašem webu)

  • Spolehlivý operátor sítě

Společnost VIV NETworks s.r.o. je operátorem veřejné sítě CJ.com na trzích ČR, SR, Polska a Maďarska. Partneři uzavírají smluvní vztah se CJ.com, který poskytuje unikátní a přesnou technologii, přívětivé prostředí affiliate sítě, přesnou a pohodlnou výplatu provizí. V případě otázek nás neváhejte kontaktovat:  podpora+modino@vivnetworks.com

Přihlaste se k odběru novinek a
získejte slevu 125 Kč CHCI SLEVU