i

Používáme cookies, které nám umožňují personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Brouzdáním na tomto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Jsme tu pro Vás: +420 467 467 467 | Po - Pá 7:00 - 20:00 | So 8:00 - 16:00

100 dní na vrácení zboží

Vrácení / výměna zboží

Na všechny výrobky poskytujeme 2letou záruku dle platných ustanovení Občanského zákoníku. Nebudete-li z jakéhokoli důvodu s vybraným zbožím 100% spokojeni a vrátíte-li ho zpět do 14 dnů od jeho doručení, zboží vám vyměníme nebo vrátíme zpět peníze. Vedle zákonného nároku (14 dní) na odstoupení od smlouvy Vám nabízíme možnost získat záruku vrácení zboží na dobu 100 dnů od převzetí zboží. Cena za tuto službu je pouze 49 Kč. 
Nemusíte složitě vyplňovat reklamační listy nebo psát průvodní dopisy, u nás vyřídíte vše rychle a online. Klikněte zde a zadejte číslo objednávky, ze které si přejete vrátit nebo vyměnit zboží. Obratem vám do e-mailu pošleme odkaz na online formulář a přesné instrukce, jak postupovat. Jakmile vyplníte reklamaci, obdržíte ID číslo reklamace, které jednoduše napíšete na balíček a ten odešlete na

modino.cz
Dělnická 390
532 36 Pardubice 2

Pro ještě jednodušší vrácení zboží můžete využít službu PPL "Balík do ruky". Balík s reklamovaným zbožím pak jednoduše odnesete do nejbližšího PPL Parcelshopu nebo si ho necháte vyzvednout na vámi zvolené adrese. Pro využití této služby klikněte na odkaz zde: https://www.ppl.cz/balikprotebe/  

S případnými dotazy nás kontaktujte na e-mailu zakaznicky.servis@modino.cz nebo na telefonu 467 467 467. Telefonická komunikace s naším zásilkovým obchodem probíhá dle běžných telekomunikačních tarifů Vašeho operátora.

Přihlaste se k odběru novinek a
získejte slevu 125 Kč CHCI SLEVU