i

Používáme cookies, které nám umožňují personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Brouzdáním na tomto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Jsme tu pro Vás: +420 467 467 467 | Po - Pá 7:00 - 20:00 | So 8:00 - 16:00

 

Slavíme 50 let!

Věděla jste, že modino je součástí tradiční české zásilkové společnosti Cemod (dříve Magnet), která letos oslaví 50 let na českém a slovenském trhu? Takové jubileum nesmí zůstat bez povšimnutí! Uspořádali jsme pro Vás výroční soutěž s hlavní cenou 250 000 Kč. Do soutěže se můžete zapojit zakoupením této jubilejní knížky a čerpáním všech pěti výhod a bonusů, které Vám tato publikace nabízí. Tato knížka však není jen vstupenkou k vysněné výhře a hromadě výhod, najdete v ní i spoustu zajímavostí, obrázků, fotek, informací i příběhů, které jsou spojeny s 50 lety existence naší firmy. Navíc je pro Vás de facto zdarma. Jejím zakoupením automaticky získáte slevu 50 Kč na nákup ve všech našich obchodech.

Jak hrát naší soutěž?

Je to nesmírně jednoduché! S nákupem této jubilejní knížky získáváte možnost využít 5 mimořádných bonusů, které Vás dovedou do soutěže o 250 000 Kč a zároveň speciální kód pro využití 1. bonusu. Objednat můžete písemně přes objednací lístek, telefonicky nebo z internetu. Při objednání z internetu zadejte speciální kód do objednacího košíku. Kde kód najdete? Na objednacím lístku! V této knížce je objednací lístek na zadní straně a na něm uveden kód pro 1. bonus - využijte tedy ihned svoji slevu 50 Kč! 

 Podrobná pravidla soutěže najdete zde.

 

Chci knížku

Přihlaste se k odběru novinek a
získejte slevu 125 Kč CHCI SLEVU