i

Používáme cookies, které nám umožňují personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Brouzdáním na tomto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Jsme tu pro Vás: +420 467 467 467 | Po - Pá 7:00 - 20:00 | So 8:00 - 16:00

Ceny dopravy (včetně balného)

Objednejte zboží v hodnotě 1500,- Kč a poštovné a balné máte zcela zdarma!

Objednávku Vám zašleme do místa bydliště obvykle do 14 dnů (v případě, že je Vámi objednané zboží na skladě nebo dostupné u dodavatele). Pokud si přejete zaslat balíček na jinou adresu, uveďte ji při zadávání objednávky.

Cena dopravy zahrnuje náklady na expedici i balné. Poštovné a balné účtujeme pouze jednou i v případě, že Vaše objednávka bude odeslána ve více balíčcích.

Můžete si zvolit způsob dodání:

Česká pošta

Náklady na poštovné a balné účtujeme ve výši 99,-Kč při využití služby Česká pošta "balík do ruky". Náklady na dobírku účtujeme ve výši 30,- Kč. V případě platby kartou nebo bankovním převodem si neúčtujeme žádný poplatek.  V případě, že je Vaše objednávka doručena ve více balících, jsou tyto náklady účtovány pouze jednou. (On-line sledování zásilky)

PPL

Náklady na poštovné a balné účtujeme ve výši 109,-Kč. Náklady na dobírku účtujeme ve výši 30,- Kč. V případě platby kartou nebo bankovním převodem si neúčtujeme žádný poplatek.  V případě, že je Vaše objednávka doručena ve více balících, jsou tyto náklady účtovány pouze jednou.

Zásilkovna

V současné době nabízíme cca 900 výdejních míst po celé České republice. V košíku si sami vyberte podle PSČ nebo zadáním lokality na mapě, které výdejní místo je pro vás nejvhodnější. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, pošleme Vám sms a e-mail. Cena této služby je 85,- Kč.  V případě platby kartou nebo bankovním převodem si neúčtujeme žádný poplatek. 

Přihlaste se k odběru novinek a
získejte slevu 125 Kč CHCI SLEVU